Arnavutköy Macbook Alan Yerler

Arnavutköy Macbook Alan Yerler

Macbook Alan Yerler Arnavutköy

Merhabalar, biz  çoğunlukla ikinci el ama aynı zamanda da sıfır Macbook’larınızı alan bir şirketiz. Meta Bilişim Teknoloji’ye hoş geldiniz. Macbook Alan Yerler Arnavutköy ilçesinde hatta Türkiye’nin birçok il veya ilçesinde de Macbook alım satımı yapmaktayız. Güvenli satış imkanı sunuyoruz. İstediğiniz her an veya her saat Meta Bilişim Teknoloji’ye ulaşma imkanınız var. Eğer gerçekten güvenilir, hızlı veya Macbook’lara değerinde fiyat biçen bir site istiyorsanız bizlere anında ulaşın. Çünkü Satinaliriz.com bu dediklerini eksiksiz yerine getirmektedir. Satinaliriz.com’a güvenin ve neler olabileceğiniz görün. Bizler kusursuz hizmet vermek için buradayız.

Macbook Alan Yerler Arnavutköy

Macbook Alan Yerler Arnavutköy

Macbook Satarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Macbook’unuzu satarken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar aşağıda listelenmiştir:

 1. Verilerinizi Yedekleyin: Bilgisayarınızda kişisel veya önemli verileriniz varsa, bunları güvenli bir yerde yedekleyin. Bu, harici bir hard diske, başka bir bilgisayara veya bir bulut hizmetine yedekleme yapmayı içerebilir.
 2. Kişisel Bilgilerinizi Silin: Bilgisayarınızı sattığınızda, içindeki tüm kişisel bilgilerinizi silmeniz önemlidir. Bu, şifrelerinizi, banka bilgilerinizi, kişisel fotoğraflarınızı veya diğer hassas verileri içerir. Macbook’unuzdaki tüm verileri silmek için, Apple’ın resmi web sitesinde belirtildiği gibi bilgisayarınızı fabrika ayarlarına döndürün.
 3. Bilgisayarınızı Güncelleyin: Macbook’unuzu en son yazılımla güncellemek, alıcının bilgisayarın en son özelliklerini veya güncellemelerini alacağından emin olmasını sağlar.
 4. Bilgisayarınızı Temizleyin: Bilgisayarınızı temizlemek, hem estetik açıdan daha çekici hale getirir hem de alıcının bilgisayarınızı daha iyi bir durumda alacağından emin olmasını sağlar.
 5. Fiyat Belirleme: Bilgisayarınız için makul bir fiyat belirleyin. Macbook’unuzun modeli, yaşını, durumunu veya piyasadaki benzer ürünlerin fiyatını dikkate alın.
 6. Güvenli Ödeme Yöntemleri: Güvenli bir ödeme yöntemi kullanın veya alıcının bilgisayarı almadan önce ödeme yapmasını sağlayın. Alıcının ödeme yapmasını bekleyin ve paranın hesabınıza geçtiğinden emin olun.
 7. ‘Find My’ Özelliğini Kapatın: Mac’inizi sattığınızda, ‘Find My’ özelliğini kapatmayı unutmayın. Bu özellik etkin olduğunda, yeni sahibi cihazı kendi Apple ID’si ile kullanamaz.
 8. Garanti ve Orijinal Kutu: Eğer hala geçerli bir garantiye sahipseniz veya orijinal kutu ve aksesuarları hala sizdeyse, bunları belirtin. Bu, alıcının güvencesi olacaktır veya değeri artırabilir.
Macbook Satarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Macbook Satarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Macbook Alırken Yapılması Gerekenler

Macbook’unuzu ilk defa başlatırken veya genel olarak kullanırken aşağıdaki konularda dikkatli olmanızda fayda vardır:

 1. Güncellemeleri Kontrol Edin: Mac’iniz genellikle en son yazılım sürümüyle gelir. Ancak, cihazınızı aldıktan sonra Apple tarafından yayınlanmış güncellemeler olabilir. Bu yüzden ilk iş olarak Mac’inizin güncel olup olmadığını kontrol etmekte fayda vardır.
 2. Veri Yedekleme: Mac’inizin hard diskine veya SSD’sine zarar gelmesi durumunda veri kaybını önlemek için verilerinizi düzenli olarak yedekleyin. Apple’ın Time Machine hizmeti, bu işlemi otomatik veya kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı olabilir.
 3. Güvenlik Ayarları: Mac’inizde, güvenliğinizi artırmak için birçok ayar bulunur. Bu ayarlara erişmek için Sistem Tercihleri’ni açın ve Güvenlik & Gizlilik bölümünü kontrol edin. Ayarlar arasında, cihazınızı çaldırma veya kaybetme durumunda kullanabileceğiniz ‘Find My Mac’ özelliğini etkinleştirmek de vardır.
 4. iCloud Ayarları: Apple’ın iCloud hizmeti, verilerinizi yedeklemenin veya birden fazla Apple cihazı arasında senkronizasyon yapmanın mükemmel bir yoludur. iCloud hesabınızı ayarladığınızdan veya ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olun.
Macbook Alırken Yapılması Gerekenler

Macbook Alırken Yapılması Gerekenler

 

Farklı ilçelerden ikinci el Macbook satmak isterseniz lütfen ilgili konuya gitmek için tıklayınız.

Whatsapp Numaramız üzerinden buraya tıklayarak dilerseniz anında iletişime geçebilirsiniz.

 

AVCILAR’da macbook alan yerler için tıklayınız.

ATAŞEHİR’de macbook alan yerler için tıklayınız.

BAĞCILAR’da macbook alan yerler için tıklayınız.

BAKIRKÖY’de macbook alan yerler için tıklayınız.

BAHÇEŞEHİR’de macbook alan yerler için tıklayınız.

BEŞİKTAŞ’da macbook alan yerler için tıklayınız.

ESENYURT’da macbook alan yerler için tıklayınız.

KADIKÖY’de macbook alan yerler için tıklayınız.

SARIYER’de macbook alan yerler için tıklayınız.

SULTANBEYLİ’de macbook alan yerler için tıklayınız.

ŞİŞLİ’de macbook alan yerler için tıklayınız.

ÜSKÜDAR’da macbook alan yerler için tıklayınız.

ZEYTİNBURNU’nda macbook alan yerler için tıklayınız.

İletişim Bilgileri

Güven ve Kalitenin Buluştuğu Adresiz

Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !