Satın Alıyoruz

Hakkımızda

Biz Kimiz

Hakkımızda Merak Edilenler

BİZ KİMİZ ?

Satınalırız şirketi olarak misyonumuz, kuruluş tarihimiz olan 2018’den beri müşteri memnuniyeti ve güven konusunda öncelikli hizmet vermektir. İnternet ortamı üzerinden güvenilir şekilde elinizdeki ürünü satmak, ikinci el ürün satın almak güven gerektirir. Bizde, müşteri geri bildirimlerimiz ve elimizdeki geniş ürün yelpazemizle. Piyasada ikinci el laptop alan yerler ve ikinci el ürün satın almak istiyorum denildiğinde önde gelen kuruluşlardanız. Sadece İstanbul içi tüm bölgelere değil, Türkiye’nin her yerinden ikinci el Bilgisayar, Laptop alımı yapmaktayız. İkinci el ürün satmak istediğinizde herhangi bir uygulamaya üye olup kullanmadan , en kolay ve en hızlı şekilde (0532) 492 02 55 numaralı Whatsapp numaramızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Whatsapp üzerinden, ikinci el laptop, playstation, cep Telefonu, Televizyon, Tablet, masaüstü bilgisayar, Apple laptop veya apple ürünleri gibi satmak istediğiniz ürünlerin özelliklerini ve fotoğraflarını bizimle paylaşmanız yeterli. İkinci el ürünlerinize en iyi fiyat garantisini veriyoruz. Anlaşmamız dâhilinde, belirttiğiniz adresinizden en hızlı şekilde gelip kapınızdan satın alıyoruz. Belirtiğimiz gibi hizmet alanımız İstanbul içi ile sınırlı kalmayıp, Türkiye’nin her yerinden alım yapabiliyoruz. Whatsapp iletişim numaramız ile 7/24 müşteri hizmeti vermekteyiz. Bilgi almak isteyip, hizmetimiz hakkında sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. İkinci el Laptop, Televizyon veya cep Telefonu gibi bir çok ürün bilgilerinizi paylaşıp sadece fiyat teklifi de alabilirsiniz. Bu durumda herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Ayrıca, kendi personelimiz ve araçlarımızla verdiğimiz hizmetimizde ücretsizdir sizden herhangi bir ek hizmet ücreti almamaktayız. İsteğimiz, en iyi ve hızlı hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak ve geniş kitlelere ulaşmaktır.

Tasarruf edin

Evinizde, ofisinizde bulunan çalışır veya düzeltilebilir durumda olan ; elinizden çıkarmak istediğiniz ya da alıp kullanmadığınız sıfır durumundaki Apple, Lenovo laptoplarınızı vb. gibi temiz olan ürünlerinize marka, model veya senesi fark etmeden en iyi fiyat teklifi garantisi vermekteyiz.

İkinci el laptop, televiyon, oyun bilgisayarları gibi ürünlerin satışı konusunda da hizmet veriyoruz. Ayrıca her müşterimize uygun yüksek performanslı ve model çeşitliliğimizle en iyi hizmeti de sunmaktayız. Dilerseniz almak istediğiniz Apple Macbook, Laptop, Plastation, siz gelmeden de adresinize getirebilmekteyiz. Satınalırız ‘dan aldığınız her ürünün çalışır ve sorunsuz olduğu konusunda garanti veriyoruz. Bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

 

www.satınalırız.com

Not: Diğer bir web sitemiz olan www.laptopsatmakistiyorum.com üzerinden de bize ulaşabilirsiniz

Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !