Başakşehir Oyun Konsolu Alan Yerler

Başakşehir Oyun Konsolu Alan Yerler

Playstation Alan Yerler Başakşehir

Merhabalar, sizlerde ikinci el veya sıfır bir oyun konsolunuzu satmak mı istiyorsunuz? doğru yerdesiniz. Çünkü Meta Bilişim Teknoloji siz değerli müşterilerimizin ikinci el veya sıfır fark etmeden bütün oyun konsol modellerini alıyor. Hem de sizlerin oyun konsollarınızı alırken değerinde almaya veya hızlı bir şekilde almaya özen gösteriyor. Çünkü Meta Bilişim Teknoloji hiçbir kimsenin mağdur olmasını istemiyor. Bu yüzden de kimseyi ayırt etmeden cihazlarına değerinde fiyatlar veriyor. Bu sayede de bir çok insanın kendisine olan güvenini veya sevgisini kaybetmiyor. Eğer sizlerde Meta Bilişim Teknoloji ailesine katılmak istiyorsanız her daim kapımız açıktır. Güvenin, kalitenin veya hızın adresi her zaman Satinaliriz.com’dur. Eğer bizlerle iletişime geçmek istiyorsanız Whatsapp hattımızı veya telefon numaralarımızı tercih edebilirsiniz. Başakşehir Oyun Konsolu satmak artık bir tıkla gerçekleşiyor.

Başakşehir Oyun Konsolu

Başakşehir Oyun Konsolu

İkinci El Playstation Alırken Dikkat Etmemiz Gerekenler

İkinci el bir PlayStation alırken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Bunlar:

  • Model ve Sürüm: İstediğiniz modeli veya sürümü belirleyin. PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, PS5 veya çeşitli sürümleri vardır. Her biri farklı özelliklere ve yeteneklere sahiptir. İhtiyaçlarınıza veya bütçenize en uygun olanı seçmelisiniz.
  • Durum: İkinci el bir PlayStation satın alırken, ürünün genel durumunu kontrol edin. Herhangi bir çizik, çatlak veya hasar olup olmadığına bakın. Konsolun iç kısmının tozlu olup olmadığını kontrol etmek de önemlidir, çünkü bu, aşırı ısınmaya ve sonuçta arızalara yol açabilir.
  • Fonksiyonellik: PlayStation’un tam olarak çalıştığından emin olun. Oyunları düzgün bir şekilde yükleyip oynayabildiğini, kontrolcülerin doğru çalıştığını veya internete bağlanabildiğini kontrol edin. Mümkünse, bir oyun diski ile test edin.
Başakşehir Oyun Konsolu

Başakşehir Oyun Konsolu

Garanti Durumu

Satıcıdan PlayStation’un garantisi olup olmadığını sormak iyi bir fikirdir. Hala garanti kapsamındaysa, herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bu, size maliyetten tasarruf sağlar.

  • Güvenilir Satıcı: Mümkünse, güvenilir bir satıcıdan veya platformdan satın alın. Dolandırıcılık olaylarından kaçınmak için alıcı yorumlarını veya değerlendirmelerini kontrol edin.
  • Aksesuarlar: Konsol ile birlikte hangi aksesuarların geldiğini kontrol edin. En az bir kontrolcü, HDMI kablosu ve güç kablosu olmalıdır. Eğer ek aksesuarlar istiyorsanız (örneğin ekstra kontrolcüler, oyunlar vb.) bunların fiyatı hakkında bilgi edinin ve buna göre değerlendirme yapın.
  • Ban Durumu: Bazı konsollar, PlayStation Network hizmet kurallarını ihlal ettikleri için banlanabilirler. Eğer konsol banlanmışsa, çevrimiçi oyunları oynayamazsınız veya diğer çevrimiçi özelliklerden faydalanamazsınız. Bu durumu kontrol etmek önemlidir.

Bu ipuçları, ikinci el bir PlayStation satın alırken karşılaşabileceğiniz potansiyel sorunları önlemenize yardımcı olabilir

Garanti Durumu

Garanti Durumu

 

Farklı ilçelerden ikinci el Playstation satmak isterseniz lütfen ilgili konuya gitmek için tıklayınız.

Whatsapp Numaramız üzerinden buraya tıklayarak dilerseniz anında iletişime geçebilirsiniz.

 

AVCILAR’da oyun konsolu alan yerler için tıklayınız.

BAĞCILAR’da oyun konsolu alan yerler için için tıklayınız.

BAHÇELİEVLER’de oyun konsolu alan yerler için için tıklayınız.

BAHÇEŞEHİR’de oyun konsolu alan yerler için için tıklayınız.

BEYLİKDÜZÜ’nde oyun konsolu alan yerler için için tıklayınız.

ESENLER’de oyun konsolu alan yerler için için tıklayınız.

FATİH’de oyun konsolu alan yerler için için tıklayınız.

GÜNGÖREN’de oyun konsolu alan yerler için için tıklayınız.

İNCİRLİ’de oyun konsolu alan yerler için için tıklayınız.

KADIKÖY’de oyun konsolu alan yerler için için tıklayınız.

KARTAL’da oyun konsolu alan yerler için için tıklayınız.

MALTEPE’de oyun konsolu alan yerler için için tıklayınız.

MECİDİYEKÖY’de oyun konsolu alan yerler için için tıklayınız.

SANCAKTEPE’de oyun konsolu alan yerler için için tıklayınız.

ŞİŞLİ’de oyun konsolu alan yerler için için tıklayınız.

ÜMRANİYE’de oyun konsolu alan yerler için için tıklayınız.

ZEYTİNBURNU’nda oyun konsolu alan yerler için için tıklayınız.

İletişim Bilgileri

Güven ve Kalitenin Buluştuğu Adresiz

Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !